Pakume õigusabi elukeskkonna
ja looduse kaitsel

Koolitused

KÕKi koolitused aitavad osalejatel keskkonnaõiguse küsimustes paremini orienteeruda ning end muutuvate õigusnormidega kursis hoida. Koolitame eelkõige kohalike omavalitsuste ja riigiasutuste ametnikke, ent oleme edukalt koolitanud ka ettevõtteid ning kodanikuühendusi.

Koolitustel tutvustame keskkonnaõiguse norme, nendega seotud kohtupraktikat, ning anname nõu, kuidas nõudeid praktikas rakendada.

Mis on Keskkonnaõiguse Keskuse koolitustes erilist?

  • Oleme hästi kursis nii Eesti kui Euroopa Liidu keskkonnaalase õigusloome värskeimate arengute ning haldus- ja kohtupraktikaga, tunneme nii kodanikuühenduste kui ametnike tööga seotud probleeme. Seetõttu näeme tervikpilti, ent oskame pöörata tähelepanu ka olulistele detailidele.
  • Teemade käsitlemisel toome elulisi näiteid praktikast, mis aitavad osalejatel koolitustel saadud teoreetilisi teadmisi oma igapäevategevusega paremini seostada ning omandatut edukalt rakendada.

Keskkonnaõiguse Keskuse juristid koolitavad näiteks järgmistel teemadel:

  • haldusmenetlus keskkonnaasjades (sh kaasamine, kaalutlusotsuste tegemine);
  • ruumilise planeerimise õiguslikud nõuded;
  • keskkonnamõju hindamise õiguslikud nõuded;
  • uusimad arengud keskkonnaalastes õigusnormides, kohtupraktikas, strateegiates;
  • ülevaated keskkonnaõiguse erinevate valdkondade nõuetest.

Tõeliselt kasulik koolitus lähtub kuulajate eripärast ja vajadustest. Seega - kui meie pakutavate koolituste hulgast ei leia Sa endale sobivat, siis suurima hea meelega paneme kokku just sulle sobiva koolituse. Samuti oleme valmis lugema keskkonnaõigust puudutavatel teemadel loenguid teiste organisatsioonide korraldatavatel koolitustel. Niiet pane end kirja meie koolitustele või anna meile teada enda koolitussoovist ning me koostame Sulle täpselt Sinu vajadustele vastava koolituse - kirjuta k6k@k6k.ee või helista 742 4524. 


Uuendatud 15.11.2019