Kogume annetusi, et Eesti ainsa keskkonnaõiguse uudiskirja ilmumine saaks jätkuda. Uudiskirja ajalugu on pea sama pikk kui KÕKi ajalugu ja nii on praegu jooksmas juba uudiskirja 12. aastakäik. Uudiskiri kajastab lihtsas keeles uusi seadusi, eelnõusid, kohtupraktikat ning keskkonnaõiguse arenguid Eestis ja mujal maailmas. Uudiskirja loevad ametnikud, kogukonnad, keskkonnaühendused, ettevõtted, juristid, tudengid, teadlased ja paljud teised huvilised. Kokku on uudiskirjale tellijaid ligi 600, lisaks nö juhulugejad. Uudiskirja sisu aitab huvilistel paremini mõista vastuvõetud seadusi või plaanitavate eelnõude sisu. Sageli on uudistele lisatud ka juristi ekspertarvamus, mis aitab keerulist teemat lahti mõtestada.

Kokku soovime koguda 4000 eurot, et saaksime kindlustada uudiskirja ilmumise uue aasta esimesel poolaastal. Samal ajal otsime aktiivselt võimalusi uudiskirja rahastusmudelit mitmekesistada ning loodame uue aasta teisest poolest alates mäel olla.

Väga täname kõiki seniseid keskkonnaõiguse uudiskirja lugejaid ja pakume välja kolm võimalikku heategu, mida lähiajal KÕKile teha. Loomulikult saad valida just selle või need, mis Sulle sobivad:

  1. Kui tunned, et uudiskiri on väärtuslik ja tahaksid toetada selle edasist ilmumist, siis oleme Sulle mõõtmatult tänulikud, kui otsustad ANNETADA!
  2. Kui tead kedagi, keda meie uudiskirja sisu võiks kõnetada, saada talle ka meie uudiskiri ja soovita see POSTKASTI TELLIDA ja anna talle teada ka selle toetamise võimalusest!
  3. Ja lõpuks – tahaksime väga teada, miks Sa meie uudiskirja loed ning kas ja mida Sa muudaksid selles. Sellest KIRJUTA MEILE SIIN.
Aitäh!

ps Kui Sa veel ei ole keskkonnaõiguse uudiskirja lugeja, siis uuri selle kohta siit ja soovi korral telli endale postkasti!